SFSD-30-28-H-04.50-D-NUS
Артикул производителя:
SFSD-30-28-H-04.50-D-NUS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)