SFSD-50-28C-G-03.93-D-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28C-G-03.93-D-NDS
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.327' (99.82mm, 3.93")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)