1283-38-B-1
Артикул производителя:
1283-38-B-1
Краткое описание:
ROUND SPACERCADMIUM (COMMERCIAL)
Between Board Height :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.500" (12.70mm) 1/2"