SFSD-50-28-G-17.80-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28-G-17.80-DR-NUS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 1.48' (452.12mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)