SFSD-40-28-G-04.72-DS-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-40-28-G-04.72-DS-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Screw Lock
- Length :
- 0.393' (120.00mm, 4.72")
- Number of Positions :
- 80
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)