SFSD-40-28-G-03.26-DS-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-40-28-G-03.26-DS-NDS
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Screw Lock
- Length :
- 0.272' (82.80mm, 3.26")
- Number of Positions :
- 80
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)