1297-38-S-12
Артикул производителя:
1297-38-S-12
Краткое описание:
ROUND SPACERCLEAR ZINC3/4 RD X 1
Between Board Height :
1.375" (34.93mm) 1 3/8"
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
1.375" (34.93mm)