SFSD-35-28-G-03.25-DR-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-35-28-G-03.25-DR-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 70
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)