1281T-38-S-2
Артикул производителя:
1281T-38-S-2
Краткое описание:
ROUND SPACERCADMIUM QQ-P-416F-CL
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.406" (10.32mm)