1537-B-4-B-16
Артикул производителя:
1537-B-4-B-16
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SWAGE SPACERELECTRO TIN1/4
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Color :
Diameter - Inside :
0.115" (2.92mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Features :
Gender :
Female, Swage
Length - Overall :
0.605" (15.37mm)