1299-38-SS-20
Артикул производителя:
1299-38-SS-20
Краткое описание:
ROUND SPACERPASSIVATE3/4 RD X 1
Between Board Height :
1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
1.500" (38.10mm) 1 1/2"