SFSD-50-30-G-04.50-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-50-30-G-04.50-DR-NUS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.375' (114.30mm, 4.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)