SFSD-25-28C-G-09.84-DS-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-25-28C-G-09.84-DS-NDX
- Color :
- Multiple, Individual
- Features :
- Flange, Polarizing Key
- Length :
- 0.820' (250.00mm, 9.84")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)