1140-6-SS-20
Артикул производителя:
1140-6-SS-20
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERPASSIVATE1/4 RD X 1
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.140" (3.56mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"