1156-4-AL-22
Артикул производителя:
1156-4-AL-22
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERCLEAR ANODIZE5/16 RD
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.313" (7.94mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.115" (2.92mm)
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.313" (7.94mm)