1488T-38-S
Артикул производителя:
1488T-38-S
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
HEX SPACERPLAIN STEEL3/4 HEX X 1
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.344" (8.74mm) 11/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4" Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.344" (8.73mm)