1537-B-6-B-15
Артикул производителя:
1537-B-6-B-15
Краткое описание:
ROUND SWAGE SPACERHOT TIN DIP1/4
Between Board Height :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Color :
Diameter - Inside :
0.140" (3.56mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.605" (15.37mm)