1284-38-S-12
Артикул производителя:
1284-38-S-12
Краткое описание:
ROUND SPACERCLEAR ZINC3/4 RD X 9
Between Board Height :
0.563" (14.30mm) 9/16"
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.563" (14.29mm)