1287-38-S-42
Артикул производителя:
1287-38-S-42
Краткое описание:
ROUND SPACERBLACK ZINC3/4 RD X 3
Between Board Height :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.750" (19.05mm) 3/4"