1248-25-B-16
- Артикул производителя:
- 1248-25-B-16
- Производитель/Бренд:
- RAF Electronic Hardware
- Краткое описание:
- ROUND SPACERELECTRO TIN5/8 RD X
- Производитель :
- RAF Electronic Hardware
- Категория товара :
- Board Spacers, Standoffs
- Between Board Height :
- 0.250" (6.35mm) 1/4"
- Color :
- Diameter - Inside :
- 0.252" (6.40mm)
- Diameter - Outside :
- 0.625" (15.88mm)
- Features :
- Gender :
- Female, Female
- Length - Overall :
- 0.250" (6.35mm) 1/4"