1249-38-AL-21
Артикул производителя:
1249-38-AL-21
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERDARK GREY ANODIZEROU
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.313" (7.94mm)
Color :
Gray
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.313" (7.94mm)