1304-38-PH
Артикул производителя:
1304-38-PH
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.813" (46.04mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.813" (46.04mm)