1115-4-B-12
Артикул производителя:
1115-4-B-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERCLEAR ZINCROUND CLEA
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.625" (15.88mm) 5/8"
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.115" (2.92mm)
Diameter - Outside :
0.188" (4.78mm) 3/16"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.625" (15.88mm)