1289-38-PH
Артикул производителя:
1289-38-PH
Краткое описание:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Between Board Height :
0.875" (22.23mm) 7/8"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.875" (22.23mm)