1295-38-B-12
Артикул производителя:
1295-38-B-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERCLEAR ZINC3/4 RD X 1
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.250" (31.75mm) 1 1/4"