1277A-38-N
Артикул производителя:
1277A-38-N
Краткое описание:
ROUND SPACERNO FINISH - NYLON3/4
Between Board Height :
0.094" (2.38mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.094" (2.38mm)