1253-38-S-12
Артикул производителя:
1253-38-S-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERCLEAR ZINC5/8 RD X 9
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.563" (14.30mm) 9/16"
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.563" (14.29mm)