1288-38-SS
Артикул производителя:
1288-38-SS
Краткое описание:
ROUND SPACERPLAIN STAINLESS STEE
Between Board Height :
0.813" (20.65mm) 13/16"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.813" (20.64mm)