1283T-50-AL
Артикул производителя:
1283T-50-AL
Краткое описание:
ROUND SPACERPLAIN ALUMINUM3/4 RD
Between Board Height :
0.531" (13.49mm) 17/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.505" (12.83mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.531" (13.49mm)