1283T-38-N
Артикул производителя:
1283T-38-N
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERNO FINISH - NYLON3/4
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.531" (13.49mm) 17/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.531" (13.49mm)