1287T-38-B
Артикул производителя:
1287T-38-B
Краткое описание:
ROUND SPACERPLAIN BRASS3/4 RD X
Between Board Height :
0.781" (19.84mm) 25/32"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.781" (19.84mm)