MSB4.0-27SP
Артикул производителя:
MSB4.0-27SP
Производитель/Бренд:
Bivar Inc.
Краткое описание:
HEX STANDOFF M4 NYLON 1-1/16"
Производитель :
Bivar Inc.
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.063" (27.00mm) 1 1/16"
Color :
Natural
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.276" (7.01mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
1.319" (33.50mm)