MSB4.0-20SP
Артикул производителя:
MSB4.0-20SP
Производитель/Бренд:
Bivar Inc.
Краткое описание:
HEX STANDOFF M4 NYLON 20MM
Производитель :
Bivar Inc.
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.787" (20.00mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.276" (7.01mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
1.043" (26.50mm)