MSB3.0-30SP
Артикул производителя:
MSB3.0-30SP
Краткое описание:
HEX STANDOFF M3 NYLON 30MM
Between Board Height :
1.181" (30.00mm)
Diameter - Inside :
0.114" (2.90mm)
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm) Hex
Length - Overall :
1.417" (36.00mm)