MSB3.0-21SP
Артикул производителя:
MSB3.0-21SP
Краткое описание:
HEX STANDOFF M3 NYLON 21MM
Between Board Height :
0.827" (21.00mm)
Diameter - Inside :
0.114" (2.90mm)
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm) Hex
Length - Overall :
1.063" (27.00mm) 1 1/16"