MSB3.0-16SP
Артикул производителя:
MSB3.0-16SP
Краткое описание:
HEX STANDOFF M3 NYLON 16MM
Between Board Height :
0.630" (16.00mm)
Diameter - Inside :
0.114" (2.90mm)
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm) Hex
Length - Overall :
0.866" (22.00mm)