R40-6611300
- Артикул производителя:
- R40-6611300
- Производитель/Бренд:
- Harwin Inc.
- Краткое описание:
- ROUND SPACER M4 NYLON 13MM
- Производитель :
- Harwin Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Standoffs
- Between Board Height :
- 0.512" (13.00mm)
- Color :
- Natural
- Diameter - Inside :
- 0.179" (4.55mm)
- Diameter - Outside :
- 0.315" (8.00mm)
- Features :
- Gender :
- Female, Female
- Length - Overall :
- 0.512" (13.00mm)