R30-9402000
- Артикул производителя:
- R30-9402000
- Производитель/Бренд:
- Harwin Inc.
- Краткое описание:
- HEX SPACER M3 PLASTIC 20MM
- Производитель :
- Harwin Inc.
- Категория товара :
- Board Spacers, Standoffs
- Between Board Height :
- 0.787" (20.00mm)
- Color :
- Natural
- Diameter - Inside :
- 0.116" (2.95mm)
- Diameter - Outside :
- 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
- Features :
- Gender :
- Female, Female
- Length - Overall :
- 0.787" (20.00mm)