TNM3-8-44-1
Артикул производителя:
TNM3-8-44-1
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
ROUND STANDOFF M3 NYLON 44MM
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.732" (44.00mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.732" (44.00mm)