TNM3-8-10-1
Артикул производителя:
TNM3-8-10-1
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
ROUND STANDOFF M3 NYLON 10MM
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.394" (10.00mm)
Color :
Natural
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.394" (10.00mm)