HTSN-M3-5-5.5-2
Артикул производителя:
HTSN-M3-5-5.5-2
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
HEX STANDOFF M3 NYLON 5MM
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.197" (5.00mm)
Color :
Black
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.217" (5.50mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
0.512" (13.00mm)