HTSN-M3-18-6-2
Артикул производителя:
HTSN-M3-18-6-2
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
HEX STANDOFF M3 NYLON 18MM
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.709" (18.00mm)
Color :
Black
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.236" (5.99mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
1.024" (26.00mm)