SS6979-1.125-01
- Артикул производителя:
- SS6979-1.125-01
- Производитель/Бренд:
- Lyn-Tron, Inc
- Краткое описание:
- 3/16 HX 4-40 M/F STANDOFF
- Производитель :
- Lyn-Tron, Inc
- Категория товара :
- Board Spacers, Standoffs
- Between Board Height :
- Color :
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- 0.188" (4.76mm)
- Features :
- Gender :
- Male, Female
- Length - Overall :
- 1.125" (28.58mm)