BR6951-0440-0.750-00
- Артикул производителя:
- BR6951-0440-0.750-00
- Производитель/Бренд:
- Lyn-Tron, Inc
- Краткое описание:
- 1/4 HEX 4-40 FEMALE STANDOFF
- Производитель :
- Lyn-Tron, Inc
- Категория товара :
- Board Spacers, Standoffs
- Between Board Height :
- Color :
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- 0.250" (6.35mm) 1/4"
- Features :
- Gender :
- Female, Female
- Length - Overall :
- 0.750" (19.05mm) 3/4"