9126-75-S-12
Артикул производителя:
9126-75-S-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACER STEEL 2"
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
2.000" (50.80mm) 2"
Color :
Diameter - Inside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Diameter - Outside :
1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
2.000" (50.80mm) 2"