9106-75-S-12
Артикул производителя:
9106-75-S-12
Краткое описание:
ROUND SPACER STEEL 3/4"
Between Board Height :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Diameter - Outside :
1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Length - Overall :
0.750" (19.05mm) 3/4"