M1607-D-5008-B
Артикул производителя:
M1607-D-5008-B
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
10MM RD X 5MM X M5 THD
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.197" (5.00mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.201" (5.10mm)
Diameter - Outside :
0.394" (10.00mm)