SRS-1-1.520
Артикул производителя:
SRS-1-1.520
Краткое описание:
ROUND SPACER #4 PVC 38.61MM
Between Board Height :
1.520" (38.61mm)
Diameter - Inside :
0.107" (2.72mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
1.520" (38.61mm)