FFSD-25-D-36.00-01-F-N
- Артикул производителя:
- FFSD-25-D-36.00-01-F-N
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- 3.00µin (0.076µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 3.00' (914.40mm)
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)