SRS-4-24MM
Артикул производителя:
SRS-4-24MM
Краткое описание:
ROUND SPACER M3 PVC 24MM
Between Board Height :
0.945" (24.00mm)
Diameter - Inside :
0.113" (2.87mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.945" (24.00mm)